محل تبلیغات شما
روایت شهید علی صیاد شیرازی از شب عملیات مرصاد:

شبانه خودم را با یک فروند هواپیمای فال، به کرمانشاه رساندم و صحنه پیشروی دشمن را از نزدیک مشاهده کردم و متوجه اوضاع شدم. چنان جو پریشانی و اضطراب در مردم ایجاد شده بود که سراسیمه از خانه بیرون آمده بودند. 
وقتی که به منطقه مسلط شدیم، طرح به دام انداختن کاروان منافقان را ریختیم. آنان باید با خیال راحت تا تنگه چهارزبر می‌آمدند که در ۳۴ کیلومتری کرمانشاه بود. در آن تنگه باید خلبانان هوانیروز از عقب و جلو راه را برکاروان می‌بستند و. طرح که آماده شد، با فرمانده پایگاه هوانیروز تماس گرفتم و خواستم آماده عملیات باشند.
صبح روز پنجم مرداد عملیات مرصاد با رمز یا علی آغاز شد. در تنگه چهارزبر چنان جهنمی برای یاران صدام برپا شد که زمانی برای پشیمانی نمانده بود

13 روایت از اولین شهید روحانی دفاع مقدس

آمار شهدا و ایثارگری های زنان در دوران دفاع مقدس

اولین شهدای ناجاسال98

عملیات ,مرصاد ,تنگه ,علی ,هوانیروز ,چنان ,عملیات مرصاد ,روایت شهید ,شهید علی ,تنگه چهارزبر ,از شب

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Melissa's info نمونه سوال هفتم ، هشتم ، نهم ،دهم ، یازدهم ، دوازدهم --نوبت اول و نوبت دوم مسجد جامع شهرک ابوذر غفاری - کانون فرهنگی و هنری رایة المهدی enevesep اندیشه ی راسخ چی چی چت|چت چی چی|ایناز چت|اینازچت سایت تجارت الکترونیک روش های کسب درآمد از اینترنت **رایگان و تضمینی orwarbartca April's page seoromerkle